Galerie

Przygotowania

Przygotowania w dniu ślubu – „napięcie sięga zenitu” – właśnie wtedy powstają niezapomniane fotografie. Nasza obecność w tej nerwowej atmosferze jest kluczową aby utrwalić wszystko to co przemija niezauważone przez głównych aktorów tej sceny- właśnie dlatego jesteśmy – dla Was.

Ceremonia zaslubin

„…miłość, wierność, uczciwość małżeńską oraz że Cię nie opuszczę aż do śmierci” słowa które brzmią nam u uszach do końca naszych dni, najbardziej wzruszające chwile podczas tego dnia upamiętnione na fotografii.

Wesele

Tak się bawi, tak się bawi we-se-le. Jeszcze tylko pierwszy taniec stresujący Państwa młodych i nareszcie nadchodzi czas kiedy wszyscy mogą odetchnąć z ulgą i bawić się do białego rana pod czujnym okiem fotografów, którzy tylko wyczekują „weselnych smaczków”

Plener

To właśnie tego dnia powstają te wszystkie niezwykłe zdjęcia, kiedy tylko uśmiech gości już na licach dopiero co poślubionych sobie małżonków. Ich szczęście wypisane jest na ich twarzach, a dzięki nieskrępowanej atmosferze powstają piękne obrazy, które są pamiątką na całe wspólne życie.

Rodzinne

Zawsze wzruszały nas stare rodzinne fotografie, a każda rodzina to inna historia, którą najpiękniej opisują właśnie zdjęcia. Fotografujemy każdą rodzinną uroczystość poczynając od Chrzcin przez roczek i Pierwszą Komunię Świętą. Dbając o to by były to malowane uczuciem obrazy.

Portrety

Dobry obserwator poprzez fotografię zawsze uchwyci charakter człowieka. Tak jak oczy są odbiciem duszy tak portret każdej postaci. Czasami błysk w oku zdradza wszystko – portret to obraz zapadający na zawsze w naszej pamięci.

Brzuszkowe

Fotografia ciążowa to bardzo delikatna i wyjątkowa kategoria. Ten niezwykły dla każdej kobiety czas oczekiwania powinien upływać w niezwykle komfortowych warunkach i właśnie takie staramy się stworzyć by przyszłe mamy miały nie tylko piękną pamiątkę ale i miłe wspomnienia.

Autorskie

To kategoria, w której znajdziecie wszystkie nasze ulubione fotografie nie związane z pozostałymi kategoriami. Zobrazowane są tam nasze podróże, ukochane zwierzęta wszystko to co jest dla nas inspiracją i radością naszego życia.

Możliwość komentowania Galerie została wyłączona

Możliwość komentowania jest wyłączona.