Kiedy do drzwi naszego domu puka inny fotograf zawsze czujemy wyróżnienie ale i presję, wiedząc że nasza praca będzie oceniana przez kogoś, kto spojrzy na nią nieco innym okiem 😛

Patrycję i Tomka poznaliśmy ładnych parę lat temu i już wtedy widać było między nimi tę niezwykłą więź. Miłość która przez ten czas dojrzewała razem z nimi aby doprowadzić ich w końcu do tego jakże pięknego dnia.

Pati – Panna Młoda mająca całe przygotowania ślubne w jednym palcu, jej energia i pomysłowość zastąpiłaby niejednego wedding plannera. Zadbała o najdrobniejsze szczegóły, by dzień ślubu był przepięknym i niezwykle emocjonalnym wydarzeniem nie tylko dla Młodych i Gości ale również dla każdego kto tylko miał być częścią tego dnia.

Tomasz- Pan Młody jego epicki spokój gasił każdy pożar emocji, będących nieodłącznym elementem takiego wydarzenia jakim jest ślub stając się ukojeniem i wsparciem dla swojej wybranki.

Dziś chcielibyśmy zabrać Was do świata Patrycji i Tomka, ich małych codzienności, niezwykłego uczucia które widać w każdym spojrzeniu Tomka na Pati, każdym małym geście, uśmiechu. Ogromną radość i wyczekiwanie na tę najważniejszą chwilę…

Wam kochani dziękujemy za zaufanie, którym nas obdarzyliście od samego początku, niezwykłą nić porozumienia bratnich dusz czego efektem są poniższe fotografie z których jesteśmy bardzo zadowoleni i dumni, a jeszcze milej nam kiedy wiemy, że i Wy jesteście szczęśliwi oglądając nasze prace.

Jeszcze raz dzięki serdeczne, że mogliśmy z Wami tworzyć te kilka dni 🙂

Patrycja i Marcin

 

PODZIEL SIĘ Z INNYMI