Patrycja – niepoprawna marzycielka, która dość mocno stąpa po ziemi. Wulkan energii i emocji, któremu zdarza się wybuchnąć. Bezgranicznie kocha męża, ubóstwia dzieci i koty, nieustannie próbuje zbawiać świat choć jest ciągle spóźniona.
Marcin – nieznośny perfekcjonista nieuznający półśrodków. Zawsze wybiera najwyższe szczyty, najdłuższe dystanse i najciekawsze rozwiązania. Zapalony ultra maratończyk.

Już przeszło pół swojego życia jesteśmy razem. Poznaliśmy się będąc jeszcze dziećmi. W 10-tą rocznicę naszej znajomości Duch Święty połączył nas na zawsze w sakramencie małżeństwa. Wierzymy, że to On zaraz po ślubie wskazał nam drogę by pielęgnować naszą wspólną pasję jaką jest fotografia.

Różnice naszych osobowości wprowadzają zróżnicowanie w naszej fotografii, a to przekłada się na niebanalny wyraz naszych obrazów. Nieustannie rozwijamy zdolność nie tylko patrzenia, ale przede wszystkim widzenia.

Podobno przeciwieństwa się przyciągają i chyba z nami właśnie tak jest. Jesteśmy tak różni od siebie, że razem stanowimy doskonała całość :). Poza fotografią mamy wiele innych wspólnych pasji. Przede wszystkim kochamy JEZUSA, wiara jest podstawowym budulcem naszego istnienia. Uwielbiamy podróże – pakujemy plecaki, kupujemy bilety i ruszamy w drogę. Dzięki nim wracamy bogatsi o nowe smaki, zapachy, przyprawy, muzykę, doświadczenie obserwacji ludzi. Lubimy smakować, gotować i kosztować nowych kuchni, kultur, zwyczajów.

Nasz dom jest miejscem w którym spotkasz Boga, zobaczysz kawałek naszego świata i zawsze dostaniesz filiżankę dobrej herbaty lub kawy.

Nie robimy i nie chcemy robić fotografii modnych, trendy. Pragniemy by nasze obrazy były ponadczasowe – dobre bez względu na mody, które przemijają. Fotografia kolorowa oddaje prawdziwe kolory, a fotografia czarno-biała oddaje czerń i biel – tego chcemy w naszym portfolio.